sobota, 25 sierpnia 2018

Portrety/rysunki na zamówienie

        Zebrało mi się ostatnio na wspominki i przeglądanie mojej dotychczasowej "twórczości" i znalazłam nawet portret, który jakiś czas rysowałam na zamówienie, a nie pokazywałam go Wam jeszcze :)

Był jeszcze jeden dla tej osoby, ale chyba gdzieś mi wcięło, ale jak znajdę to wrzucę :)

Tradycyjnie ołóweczki (zapewne to był automat 0,5 mm hb, b, tradycyjne, kooh-i-noor b2-8) na formacie A3Mam tu też 2 zaówienia, które wysyłałam tylko mailowo, za granicę, które bardzo miło wspominam :)
Jeśli chodzi o zwierzaki, to na zamówienie, zawsze i chętnie!

Piękny pies o niesamowitych oczach, o ile dobrze pamiętam mieszanka z huskim, 
tu ołówki + niebieskie kredki na A4

Na koniec, nie to w sumie jeszcze nie koniec :) Portret mamy i córeczki,
 przyjemnie się rysowało :)
Ołówki na A4
 
A na koniec, znalazłam dziś jeden z moich pierwszych rysunków ;) patrzę, że od tamtej pory dużo lepiej potrafię zająć się sierścią, ale nawet niezłe oczka tutaj :)

To będzie jakiś rok 2010, jak ten czas leci... uwielbiam rysować koty zwłaszcza te duże, ale to widać po moich wcześniejszych pracach ;)

A Wy wolicie portrety ludzi czy zwierząt?2 komentarze:

  1. Dzięki tym starszym pracom jeszcze bardziej widać, jak duże postępy zrobiłaś. Mi trudno wybrać, które z Twoich rysunków najbardziej lubię, bo świetnie rysujesz ludzi, zwierzęta i samochody, więc ideałem byłby portret człowieka o skórze połyskującej jak karoseria z sierścią zamiast włosów. A chyba najbardziej fascynuje mnie to, jak doskonale potrafisz narysować zwierzęta i ich sierść.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To byłaby dziwna istota, ale ciekawe, ciekawe ;) faktycznie sierść u mnie ewoluowała, pewnie można jeszcze lepiej to zrobić, zobaczymy ;)

      Usuń

Doggy

Doggy
Titolec J.Majewska